היי לכם מנתב"ג! זה אומר שנחתנו! אז קודם נספר לכם מה עשינו ביום האחרון ואז נסכם את המסע.
היום קמנו בבוקר אכלנו ארוחת בוקר סבירה למדיי ועלינו על האוטובוס. נסענו לטרבלינקה. שם ראינו את האנדרטה הגדולה שממחישה רק מעט מאוד ממה שהיה שם. הסתובבנו בין עשרות אלפי האבנים שמענו על סיפורי קהילות יהודיות שנמחקו במחנה ההשמדה הזה. לאחר מכן עשינו טקס מרגש ואחרון למסע. עלינו על האוטובוס ועצרנו ביער לא מוכר, שם ישבנו כל אחד לבד וכתבנו סיכום קצר ביומני המסע שלנו. אכלנו עוד ארוחת צהריים לא משהו והתיישבנו במעגל. סיכמנו את המסע ואת תחושותינו בו. משם נסענו לוישקוב למקום בו היה הבית של סבתא של מורן. שמענו את סיפורה וסיפור הסבא של מורן. זה היה סיום מרגש ומיוחד למסע הזה! נסענו לקניון הגדול בורשה ושם בילינו כ3 שעות כל אחד ועיסוקיו.. מפה נסענו לשדה התעופה ומשם הביתה.
טוב אז המסע הזה היה בשביל כל אחד משהו אחר. חלק ראו בו הסתכלות שונה על האדם על חייו ועל העולם. חלק ראו בו מסע התבגרות. וחלק פשוט חוו אתו בדרכם האישית. המסע היה עצוב, מרגש, מצחיק, מעצבן, מהמם, כיף, מהנה, ופשוט מסע מושלם.. סתם אף אחד לא מושלם
אולי זה לא המקום הכי מתאים אבל אנחנו רוצים להודות מכל הלב למורים שלנו. מורים כאלה לא קיימים בשום מקום! חגית ואורלי אתן נשמות טובות שעזרו לנו בכל דבר שהיינו צריכים. באמת שהיו רגעים שהצלתם אותנו בלעדיכן זה לא היה אותו הדבר! אנחנו אוהבים אותכן! ואורי'לה מה נעשה בלעדיך?? איזה מזל שאנחנו עוד לומדים איתך אזרחות! תודה גדולה, העברת לנו את המסע בצורה הטובה ביותר! אתה באמת המדריך המושלם!
טוב אז זהו, עד כאן הבלוג היומי של המסע! בוקר טוב מישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.